۰ سبد خرید
جمع کل : ۰ تومان

iTunes Gift Card

گیفت کارت 5 دلاری آیتونز امریکا
 • گیفت کارت 5 دلاری آیتونز امریکا
 • گیفت کارت 10 دلاری آیتونز اپل امریکا+اسکن
 • گیفت کارت 15 دلاری آیتونز اپل امریکا+اسکن
 • گیفت کارت 20 دلاری آیتونز اپل امریکا+اسکن
 • گیفت کارت 25 دلاری آیتونز اپل امریکا+اسکن
 • گیفت کارت 30 دلاری آیتونز اپل امریکا+اسکن
 • گیفت کارت 50 دلاری آیتونز اپل امریکا+اسکن
 • گیفت کارت 60 دلاری آیتونز اپل امریکا+اسکن
 • گیفت کارت 75 دلاری آیتونز اپل امریکا+اسکن
 • گیفت کارت 100 دلاری آیتونز اپل امریکا+اسکن
 • گيفت كارت 200 دلارى آيتونز امريكا
 • گيفت كارت 300 دلارى آيتونز امريكا (3*100)
 • گیفت کارت 500 دلاری آیتونز امریکا+اسکن
قیمت : ۷۵,۵۰۰ تومان
 • قابلیت پرداخت در محل
 • قابلیت پرداخت آنلاین
 • ۷ روز ضمانت بازگشت
 • پشتیبانی ۲۴​/۷
 • ضمانت اصل بودن کالا
 • امکان تحویل اکسپرس

خرید گیفت کارت آیتونز اپل یکی از روش‌های دسترسی به محتوا و امکانات پولی آیتونز اپل می‌باشد، شما برای دسترسی به این محتوا ها مثل بازی، اپلیکیشن، کتاب یا موسیقی در آیتونز اپل باید حساب خود را شارژ کنید که بهترین روش شارژ حساب آیتونز اپل در ایران خرید گیفت کارت آیتونز اپل است.

خرید گیفت کارت آیتونز اپل ارزان

خرید گیفت کارت آیتونز ارزان یکی از مهم ترین مسائل در خرید گیفت کارت iTunes است، برای خرید گیفت کارت آیتونز ارزان باید سایت های فروش گیفت کارت آیتونز با درگاه پرداخت ریالی را بشناسید که وبسایت گنوپلی یکی از سایت‌هایی است که می‌توانید در آن گیفت کارت‌های آیتونز را با ارزان ترین قیمت خریداری کنید.

تفاوت گیفت کارت‌های آیتونز اپل

تفاوت گیفت کارت های آیتونز در دو چیز است که یکی مبلغ روی گیفت کارت است و دیگری کشور آن، دقت داشته باشید که کشور گیفت کارت آیتونزی که خریداری می‌کنید باید با کشور حساب اپل شما یکسان باشد.

خرید گیفت کارت آیتونز آمریکا

خرید گیفت کارت آیتونز آمریکا مرسوم ترین روش خرید گیفت کارت آیتونز است چرا که اکثر حساب‌های اپل ایران روی آیتونز آمریکا هستند.

خرید گیفت کارت آیتونز استرالیا

خرید گیفت کارت آیتونز استرالیا نیز بعد از آمریکا یکی از مسروم ترین گیفت کارت‌های آیتونز در ایران است و برای کسانی که حساب اپل خود را روی کشور استرالیا ساخته‌اند مناسب می‌باشد، البته دقت داشته باشید محتوای موجود روی هر کشور آیتونز با دیگری متقاوت است و ممکن است اپلیکیشن‌هایی روی آیتونز آمریکا موجود باشند ولی در استرالیا خیر یا بالعکس.

خرید گیفت کارت آیتونز اپل انگلستان

خرید گیفت کارت آیتونز انگلستان هم جزو کشور های محبوب در اپل آیدی ها هستند.

دقت داشتید باشید که واحد پول گیفت کارت هر کشور، واحد پول مرسوم و قانونی همان کشور می‌باشد.

خرید آنلاین گیفت کارت اپل

چیزی که در جامعه تحت عنوان گیفت کارت اپل یا apple گیفت کارت شناخته می‌شود در واقع همان گیفت کارت آیتونز است، شما برای خرید آنلاین گیفت کارت اپل می‌توانید از فرمی که بالای این صفحه قرار دارد اقدام کنید.

خرید گیفت کارت آیتونز اپل تحویل آنی

در گذشته شما برای خرید گیفت کارت آیتونز اپل باید حتما دارای کارت اعتباری بین‌المللی بودید ولی در حال حاضر وبسایت گنوپلی این مشکل را حل کرده و شما برای خرید گیفت کارت آیتونز اپل با امکان تحویل آنی کافیست سفارش خود را در وبسایت گنوپلی ثبت کنید، پس از ثبت سفارش گیفت کارت شما به صورت آنی و نهایتا تا 4 ساعت پس از ثبت سفارش به دست شما خواهد رسید.

خرید گیفت کارت آیتونز اپل با اسکن

وبسایت گنوپلی این امکان را برای شما عزیزان فراهم آورده تا در صورت نیاز بتوانید گیفت کارت آیتونز اپل خود را به همراه اسکن خریداری کنید، برای این کار از طریق فرم بالا باید گیفت کارت‌های + اسکن را انتخاب کنید تا گیفت کارت مورد نظر شما همراه با اسکن اصلی برای شما ارسال شود.

خرید گیفت کارت 5 دلاری آیتونز اپل آمریکا

شما عزیزان با خرید گیفت کارت 5 دلاری آیتونز اپل آمریکا می‌توانید حساب itunes خود را به مبلغ 5 دلار شارژ کنید و محصولات اپل را تا مبلغ 5 دلار به راحتی از فروشگاه آیتونز اپل خریداری کنید، برای خرید گیفت کارت 5 دلاری آیتونز آمریکا می‌توانید از طریق فرم بالای صفحه اقدام کنید.

خرید گیفت کارت 10 دلاری آیتونز اپل آمریکا

شما عزیزان با خرید گیفت کارت 10 دلاری آیتونز اپل آمریکا می‌توانید حساب itunes خود را به مبلغ 10 دلار شارژ کنید و محصولات اپل را تا مبلغ 10 دلار به راحتی از فروشگاه آیتونز اپل خریداری کنید، برای خرید گیفت کارت 10 دلاری آیتونز آمریکا می‌توانید از طریق فرم بالای صفحه اقدام کنید.

خرید گیفت کارت 15 دلاری آیتونز اپل آمریکا

شما عزیزان با خرید گیفت کارت 15 دلاری آیتونز اپل آمریکا می‌توانید حساب itunes خود را به مبلغ 15 دلار شارژ کنید و محصولات اپل را تا مبلغ 15 دلار به راحتی از فروشگاه آیتونز اپل خریداری کنید، برای خرید گیفت کارت 15 دلاری آیتونز آمریکا می‌توانید از طریق فرم بالای صفحه اقدام کنید.

خرید گیفت کارت 20 دلاری آیتونز اپل آمریکا

شما عزیزان با خرید گیفت کارت 20 دلاری آیتونز اپل آمریکا می‌توانید حساب itunes خود را به مبلغ 20 دلار شارژ کنید و محصولات اپل را تا مبلغ 20 دلار به راحتی از فروشگاه آیتونز اپل خریداری کنید، برای خرید گیفت کارت 20 دلاری آیتونز آمریکا می‌توانید از طریق فرم بالای صفحه اقدام کنید.

خرید گیفت کارت 25 دلاری آیتونز اپل آمریکا

شما عزیزان با خرید گیفت کارت 25 دلاری آیتونز اپل آمریکا می‌توانید حساب itunes خود را به مبلغ 25 دلار شارژ کنید و محصولات اپل را تا مبلغ 25 دلار به راحتی از فروشگاه آیتونز اپل خریداری کنید، برای خرید گیفت کارت 25 دلاری آیتونز آمریکا می‌توانید از طریق فرم بالای صفحه اقدام کنید.

خرید گیفت کارت 30 دلاری آیتونز اپل آمریکا

شما عزیزان با خرید گیفت کارت 30 دلاری آیتونز اپل آمریکا می‌توانید حساب itunes خود را به مبلغ 30 دلار شارژ کنید و محصولات اپل را تا مبلغ 30 دلار به راحتی از فروشگاه آیتونز اپل خریداری کنید، برای خرید گیفت کارت 30 دلاری آیتونز آمریکا می‌توانید از طریق فرم بالای صفحه اقدام کنید.

خرید گیفت کارت 50 دلاری آیتونز اپل آمریکا

شما عزیزان با خرید گیفت کارت 50 دلاری آیتونز اپل آمریکا می‌توانید حساب itunes خود را به مبلغ 50 دلار شارژ کنید و محصولات اپل را تا مبلغ 50 دلار به راحتی از فروشگاه آیتونز اپل خریداری کنید، برای خرید گیفت کارت 50 دلاری آیتونز آمریکا می‌توانید از طریق فرم بالای صفحه اقدام کنید.

خرید گیفت کارت 60 دلاری آیتونز اپل آمریکا

شما عزیزان با خرید گیفت کارت 60 دلاری آیتونز اپل آمریکا می‌توانید حساب itunes خود را به مبلغ 60 دلار شارژ کنید و محصولات اپل را تا مبلغ 60 دلار به راحتی از فروشگاه آیتونز اپل خریداری کنید، برای خرید گیفت کارت 60 دلاری آیتونز آمریکا می‌توانید از طریق فرم بالای صفحه اقدام کنید.

خرید گیفت کارت 75 دلاری آیتونز اپل آمریکا

شما عزیزان با خرید گیفت کارت 75 دلاری آیتونز اپل آمریکا می‌توانید حساب itunes خود را به مبلغ 75 دلار شارژ کنید و محصولات اپل را تا مبلغ 75 دلار به راحتی از فروشگاه آیتونز اپل خریداری کنید، برای خرید گیفت کارت 75 دلاری آیتونز آمریکا می‌توانید از طریق فرم بالای صفحه اقدام کنید.

خرید گیفت کارت 100 دلاری آیتونز اپل آمریکا

شما عزیزان با خرید گیفت کارت 100 دلاری آیتونز اپل آمریکا می‌توانید حساب itunes خود را به مبلغ 100 دلار شارژ کنید و محصولات اپل را تا مبلغ 100 دلار به راحتی از فروشگاه آیتونز اپل خریداری کنید، برای خرید گیفت کارت 100 دلاری آیتونز آمریکا می‌توانید از طریق فرم بالای صفحه اقدام کنید.

خرید گیفت کارت 200 دلاری آیتونز اپل آمریکا

شما عزیزان با خرید گیفت کارت 200 دلاری آیتونز اپل آمریکا می‌توانید حساب itunes خود را به مبلغ 200 دلار شارژ کنید و محصولات اپل را تا مبلغ 200 دلار به راحتی از فروشگاه آیتونز اپل خریداری کنید، برای خرید گیفت کارت 200 دلاری آیتونز آمریکا می‌توانید از طریق فرم بالای صفحه اقدام کنید.

خرید گیفت کارت 300 دلاری آیتونز اپل آمریکا

شما عزیزان با خرید گیفت کارت 300 دلاری آیتونز اپل آمریکا می‌توانید حساب itunes خود را به مبلغ 300 دلار شارژ کنید و محصولات اپل را تا مبلغ 300 دلار به راحتی از فروشگاه آیتونز اپل خریداری کنید، برای خرید گیفت کارت 300 دلاری آیتونز آمریکا می‌توانید از طریق فرم بالای صفحه اقدام کنید.

خرید گیفت کارت 500 دلاری آیتونز اپل آمریکا

شما عزیزان با خرید گیفت کارت 500 دلاری آیتونز اپل آمریکا می‌توانید حساب itunes خود را به مبلغ 500 دلار شارژ کنید و محصولات اپل را تا مبلغ 500 دلار به راحتی از فروشگاه آیتونز اپل خریداری کنید، برای خرید گیفت کارت 500 دلاری آیتونز آمریکا می‌توانید از طریق فرم بالای صفحه اقدام کنید.

صفحه گیفت کارت آیتونز در سایت اپل

نظرات کاربران
ثبت نظر