۰ سبد خرید
جمع کل : ۰ تومان

Steam Gift Card

گیفت کارت 0.97 دلاری استیم امريکا
 • گیفت کارت 0.97 دلاری استیم امريکا
 • گیفت کارت 1.94 دلاری استیم امريکا
 • گیفت کارت 3 دلاری استیم امريکا
 • گیفت کارت 5 دلاری استیم امريکا
 • گیفت کارت 6 دلاری استیم امريکا
 • گیفت کارت 10 دلاری استیم امريکا
 • گیفت کارت 12 دلاری استیم امريکا
 • گیفت کارت 15 دلاری استیم امريکا
 • گیفت کارت 20 دلاری استیم امريکا
 • گیفت کارت 25 دلاری استیم امريکا
 • گیفت کارت 30 دلاری استیم امريکا
 • گیفت کارت 40 دلاری استیم امريکا
 • گیفت کارت 50 دلاری استیم امريکا
 • گیفت کارت 60 دلاری استیم امريکا
 • گیفت کارت 100 دلاری استیم امريکا
قیمت : ۱۸,۶۰۰ تومان
 • قابلیت پرداخت در محل
 • قابلیت پرداخت آنلاین
 • ۷ روز ضمانت بازگشت
 • پشتیبانی ۲۴​/۷
 • ضمانت اصل بودن کالا
 • امکان تحویل اکسپرس

خرید گیفت کارت استیم والت یکی از روش‌های شارژ کردن حساب استیم است. استیم یک پلتفرم بازی‌های رایانه‌ای است که توسط شرکت Valve منتشر شده است و در آن بازی‌های مختلفی بصورت انحصاری قابل بازی می‌باشند مثل Dota و Counter Strike، حال اگر شما بخواهید بازی یا نرم افزار و یا محتوای درون بازی یکی از این بازی‌ها را خریداری کنید نیاز دارید که حساب استیم والت خود را شارژ کنید و بهترین روش شارژ استیم والت، خرید گیفت کارت استیم والت است.

خرید گیفت کارت استیم والت روسیه

خرید گیفت کارت استیم والت روسیه برای کسانی است که اکانت استیم آنها روی کشور روسیه است، این افراد برای شارژ حساب استیم والت خود باید خرید گیفت کارت استیم والت روسیه را انجام دهند.

خرید گیفت کارت استیم آمریکا

گیفت کارت‌های استیم آمریکا از این بابت که اکثر اکانت‌های استیم با ملیت آمریکا ساخته می‌شوند محبوبیت فراوانی بین استیم دوستان دارد، اگر اکانت استیم شما روی آمریکا است می‌توانید به راحتی با خرید گیفت کارت استیم آمریکا حساب خود را شارژ کنید.

خرید آیتم دوتا 2

خرید آیتم دوتا 2 یکی از دغدغه های بسیاری از بازیکنان بازی دوتا است چرا که نمیتوانند این کار را با درگاه پرداخت بازی انجام دهند چون که احتیاج به کارت های اعتباری بین المللی دارند، به همین خاطر یکی از بهترین روش‌ها برای خرید آیتم های بازی دوتا 2 شارژ کردن حساب استیم والت است چرا که از طریق حساب استیم والت نیز می‌توانید برای خرید آیتم‌های بازی دوتا 2 استفاده کنید و بهترین روش شارژ حساب استیم والت در ایران نیز خرید گیفت کارت استیم والت است.

خرید آیتم cs go

خرید آیتم cs go یکی از دغدغه های بسیاری از بازیکنان بازی Counter Strike است چرا که نمیتوانند این کار را با درگاه پرداخت بازی انجام دهند چون که احتیاج به کارت های اعتباری بین المللی دارند، به همین خاطر یکی از بهترین روش‌ها برای خرید آیتم های بازی کانتر استرایک شارژ کردن حساب استیم والت است چرا که از طریق حساب استیم والت نیز می‌توانید برای خرید آیتم‌های بازی دوتا 2 استفاده کنید و بهترین روش شارژ حساب استیم والت در ایران نیز خرید گیفت کارت استیم والت است.

خرید بازی از استیم

با خرید گیفت کارت‌های استیم والت و شارژ حساب Steam Wallet از طریق گیفت کارت‌های استیم می‌توانید به راحتی و با ارزان ترین قیمت خرید بازی از استیم را انجام دهید، برای خرید گیفت کارت Steam نیز می‌توانید از فرمی که بالای این صفحه است اقدام کنید.

خرید گیفت کارت 0.97 دلاری استیم آمریکا

گیفت کارت 0.97 دلاری استیم آمریکا می‌تواند حساب Steam شما را به مبلغ 0.97 دلار شارژ نماید و از طریق آن می‌توانید بازی‌ها و یا نرم افزار‌های مورد نیازتان از استیم را خریداری کنید و یا خرید‌های درون برنامه‌ای استیم خود را از طریق خرید گیفت کارت 0.97 دلاری استیم خود انجام دهید.

خرید گیفت کارت 1.94 دلاری استیم آمریکا

گیفت کارت 1.94 دلاری استیم آمریکا می‌تواند حساب Steam شما را به مبلغ 1.94 دلار شارژ نماید و از طریق آن می‌توانید بازی‌ها و یا نرم افزار‌های مورد نیازتان از استیم را خریداری کنید و یا خرید‌های درون برنامه‌ای استیم خود را از طریق خرید گیفت کارت 1.94 دلاری استیم خود انجام دهید.

خرید گیفت کارت 3 دلاری استیم آمریکا

گیفت کارت 3 دلاری استیم آمریکا می‌تواند حساب Steam شما را به مبلغ 3 دلار شارژ نماید و از طریق آن می‌توانید بازی‌ها و یا نرم افزار‌های مورد نیازتان از استیم را خریداری کنید و یا خرید‌های درون برنامه‌ای استیم خود را از طریق خرید گیفت کارت 3 دلاری استیم خود انجام دهید.

خرید گیفت کارت 5 دلاری استیم آمریکا

گیفت کارت 5 دلاری استیم آمریکا می‌تواند حساب Steam شما را به مبلغ 5 دلار شارژ نماید و از طریق آن می‌توانید بازی‌ها و یا نرم افزار‌های مورد نیازتان از استیم را خریداری کنید و یا خرید‌های درون برنامه‌ای استیم خود را از طریق خرید گیفت کارت 5 دلاری استیم خود انجام دهید.

خرید گیفت کارت 6 دلاری استیم آمریکا

گیفت کارت 6 دلاری استیم آمریکا می‌تواند حساب Steam شما را به مبلغ 6 دلار شارژ نماید و از طریق آن می‌توانید بازی‌ها و یا نرم افزار‌های مورد نیازتان از استیم را خریداری کنید و یا خرید‌های درون برنامه‌ای استیم خود را از طریق خرید گیفت کارت 6 دلاری استیم خود انجام دهید.

خرید گیفت کارت 10 دلاری استیم آمریکا

گیفت کارت 10 دلاری استیم آمریکا می‌تواند حساب Steam شما را به مبلغ 10 دلار شارژ نماید و از طریق آن می‌توانید بازی‌ها و یا نرم افزار‌های مورد نیازتان از استیم را خریداری کنید و یا خرید‌های درون برنامه‌ای استیم خود را از طریق خرید گیفت کارت 10 دلاری استیم خود انجام دهید.

خرید گیفت کارت 12 دلاری استیم آمریکا

گیفت کارت 12 دلاری استیم آمریکا می‌تواند حساب Steam شما را به مبلغ 12 دلار شارژ نماید و از طریق آن می‌توانید بازی‌ها و یا نرم افزار‌های مورد نیازتان از استیم را خریداری کنید و یا خرید‌های درون برنامه‌ای استیم خود را از طریق خرید گیفت کارت 12 دلاری استیم خود انجام دهید.

خرید گیفت کارت 15 دلاری استیم آمریکا

گیفت کارت 15 دلاری استیم آمریکا می‌تواند حساب Steam شما را به مبلغ 15 دلار شارژ نماید و از طریق آن می‌توانید بازی‌ها و یا نرم افزار‌های مورد نیازتان از استیم را خریداری کنید و یا خرید‌های درون برنامه‌ای استیم خود را از طریق خرید گیفت کارت 15 دلاری استیم خود انجام دهید.

خرید گیفت کارت 20 دلاری استیم آمریکا

گیفت کارت 20 دلاری استیم آمریکا می‌تواند حساب Steam شما را به مبلغ 20 دلار شارژ نماید و از طریق آن می‌توانید بازی‌ها و یا نرم افزار‌های مورد نیازتان از استیم را خریداری کنید و یا خرید‌های درون برنامه‌ای استیم خود را از طریق خرید گیفت کارت 20 دلاری استیم خود انجام دهید.

خرید گیفت کارت 25 دلاری استیم آمریکا

گیفت کارت 25 دلاری استیم آمریکا می‌تواند حساب Steam شما را به مبلغ 25 دلار شارژ نماید و از طریق آن می‌توانید بازی‌ها و یا نرم افزار‌های مورد نیازتان از استیم را خریداری کنید و یا خرید‌های درون برنامه‌ای استیم خود را از طریق خرید گیفت کارت 25 دلاری استیم خود انجام دهید.

خرید گیفت کارت 30 دلاری استیم آمریکا

گیفت کارت 30 دلاری استیم آمریکا می‌تواند حساب Steam شما را به مبلغ 30 دلار شارژ نماید و از طریق آن می‌توانید بازی‌ها و یا نرم افزار‌های مورد نیازتان از استیم را خریداری کنید و یا خرید‌های درون برنامه‌ای استیم خود را از طریق خرید گیفت کارت 30 دلاری استیم خود انجام دهید.

خرید گیفت کارت 40 دلاری استیم آمریکا

گیفت کارت 40 دلاری استیم آمریکا می‌تواند حساب Steam شما را به مبلغ 40 دلار شارژ نماید و از طریق آن می‌توانید بازی‌ها و یا نرم افزار‌های مورد نیازتان از استیم را خریداری کنید و یا خرید‌های درون برنامه‌ای استیم خود را از طریق خرید گیفت کارت 40 دلاری استیم خود انجام دهید.

خرید گیفت کارت 50 دلاری استیم آمریکا

گیفت کارت 50 دلاری استیم آمریکا می‌تواند حساب Steam شما را به مبلغ 50 دلار شارژ نماید و از طریق آن می‌توانید بازی‌ها و یا نرم افزار‌های مورد نیازتان از استیم را خریداری کنید و یا خرید‌های درون برنامه‌ای استیم خود را از طریق خرید گیفت کارت 50 دلاری استیم خود انجام دهید.

خرید گیفت کارت 60 دلاری استیم آمریکا

گیفت کارت 60 دلاری استیم آمریکا می‌تواند حساب Steam شما را به مبلغ 60 دلار شارژ نماید و از طریق آن می‌توانید بازی‌ها و یا نرم افزار‌های مورد نیازتان از استیم را خریداری کنید و یا خرید‌های درون برنامه‌ای استیم خود را از طریق خرید گیفت کارت 60 دلاری استیم خود انجام دهید.

خرید گیفت کارت 100 دلاری استیم آمریکا

گیفت کارت 100 دلاری استیم آمریکا می‌تواند حساب Steam شما را به مبلغ 100 دلار شارژ نماید و از طریق آن می‌توانید بازی‌ها و یا نرم افزار‌های مورد نیازتان از استیم را خریداری کنید و یا خرید‌های درون برنامه‌ای استیم خود را از طریق خرید گیفت کارت 100 دلاری استیم خود انجام دهید.

خرید آنلاین گیفت کارت استیم والت

با خرید آنلاین گیفت کارت استیم والت شما می‌توانید بدون نیاز به داشتن حساب‌های بین‌المللی حساب Steam Wallet خود را به مبلغ دلخواه شارژ کنید.

خرید گیفت کارت استیم والت تحویل آنی

در گذشته شما برای خرید گیفت کارت استیم والت باید حتما دارای کارت اعتباری بین‌المللی بودید ولی در حال حاضر وبسایت گنوپلی این مشکل را حل کرده و شما برای خرید گیفت کارت والت استیم با امکان تحویل آنی کافیست سفارش خود را در وبسایت گنوپلی ثبت کنید، پس از ثبت سفارش گیفت کارت شما به صورت آنی و نهایتا تا 4 ساعت کاری پس از ثبت سفارش به دست شما خواهد رسید.

صفحه خرید گیفت کارت وبسایت Steam

نظرات کاربران
ثبت نظر