۰ سبد خرید
جمع کل : ۰ تومان

Play Station Store

گیفت کارت ۱۰ دلاری
 • گیفت کارت ۳ دلاری
 • گیفت کارت ۱۰ دلاری
 • گیفت کارت ۲۰ دلاری
 • گیفت کارت ۲۵ دلاری
 • گیفت کارت ۳۰ دلاری
 • گیفت کارت ۴۰ دلاری
 • گیفت کارت ۵۰ دلاری
 • گیفت کارت ۶۰ دلاری
 • گیفت کارت ۷۵ دلاری
 • گیفت کارت ۱۰۰ دلاری
قیمت : ۱۴۵,۵۰۰ تومان
 • قابلیت پرداخت در محل
 • قابلیت پرداخت آنلاین
 • ۷ روز ضمانت بازگشت
 • پشتیبانی ۲۴​/۷
 • ضمانت اصل بودن کالا
 • امکان تحویل اکسپرس

خرید گیفت کارت psn یکی از روش های شارژ حساب پلی استیشن نتورک می‌باشد، شما با شارژ حساب psn خود با خرید گیفت کارت psn براحتی می‌توانید از خدمات پولی پلی استیشن نتورک استفاده کنید که خرید بازی،نرم افزار و ... نیز شامل این خدمات می‌باشند، البته دقت داشته باشید که خرید گیفت کارت psn تنها راه حل شارژ حساب پلی استیشن نتورک نیست و از طریق کارت اعتباری بین المللی نیز می‌توانید حساب psn خود را شارژ کنید.

انواع گیفت کارت psn

گیفت کارت های psn انواع مختلفی دارند و تفاوت گیفت کارت های پلی استیشن نتورک در مبلغ آنها است و شما میتوانید به راحتی کارت مورد نظر خود را با مبلغ مورد نیاز خریداری کنید و سپس گیفت کارت را در حساب پلی استیشن نتورک خود فعال کنید.

نحوه خرید گیفت کارت psn

بهترین نحوه خرید گیفت کارت psn خرید آن از یکی از وبسایت های دارای درگاه پرداخت ریالی می باشد که شما برای خرید گیفت کارت پلی استیشن نتورک خود میتوانید از طریق وبسایت گنوپلی با امکان پرداخت آنلاین اقدام به خرید گیفت کارت playstation network با مبلغ دلخواه خود کنید.

نحوه استفاده گیفت کارت psn

نحوه استفاده از گیفت کارت های psn به این صورت است که پس از خرید گیفت کارت پلی استیشن نتورک به راحتی میتوانید با مراجعه به حساب کاربری خود از بخش reedem card کد مندرج روی گیفت کارت psn خود را وارد کرده و حساب خود را شارژ کنید.

خرید گیفت کارت 3 دلاری psn

خرید گیفت کارت 3 دلاری psn به شما کمک می‌کند تا اکانت پلی استیشن نتورک خود را به مبلغ 3 دلار شارژ کنید و بتوانید محصولات 3 دلاری psn را خریداری کنید، برای خرید گیفت کارت 3 دلاری psn می‌توانید از طریق فرمی که در بالای صفحه وجود دارد اقدام کنید.

خرید گیفت کارت 5 دلاری psn

خرید گیفت کارت 5 دلاری psn به شما کمک می‌کند تا اکانت پلی استیشن نتورک خود را به مبلغ 5 دلار شارژ کنید و بتوانید محصولات 5 دلاری psn را خریداری کنید، برای خرید گیفت کارت 5 دلاری psn می‌توانید از طریق فرمی که در بالای صفحه وجود دارد اقدام کنید.

خرید گیفت کارت 10 دلاری psn

خرید گیفت کارت 10 دلاری psn به شما کمک می‌کند تا اکانت پلی استیشن نتورک خود را به مبلغ 10 دلار شارژ کنید و بتوانید محصولات 10 دلاری psn را خریداری کنید، برای خرید گیفت کارت 10 دلاری psn می‌توانید از طریق فرمی که در بالای صفحه وجود دارد اقدام کنید.

خرید گیفت کارت 20 دلاری psn

خرید گیفت کارت 20 دلاری psn به شما کمک می‌کند تا اکانت پلی استیشن نتورک خود را به مبلغ 20 دلار شارژ کنید و بتوانید محصولات 20 دلاری psn را خریداری کنید، برای خرید گیفت کارت 20 دلاری psn می‌توانید از طریق فرمی که در بالای صفحه وجود دارد اقدام کنید.

خرید گیفت کارت 25 دلاری psn

خرید گیفت کارت 25 دلاری psn به شما کمک می‌کند تا اکانت پلی استیشن نتورک خود را به مبلغ 25 دلار شارژ کنید و بتوانید محصولات 25 دلاری psn را خریداری کنید، برای خرید گیفت کارت 25 دلاری psn می‌توانید از طریق فرمی که در بالای صفحه وجود دارد اقدام کنید.

خرید گیفت کارت 30 دلاری psn

خرید گیفت کارت 30 دلاری psn به شما کمک می‌کند تا اکانت پلی استیشن نتورک خود را به مبلغ 30 دلار شارژ کنید و بتوانید محصولات 30 دلاری psn را خریداری کنید، برای خرید گیفت کارت 30 دلاری psn می‌توانید از طریق فرمی که در بالای صفحه وجود دارد اقدام کنید.

خرید گیفت کارت 40 دلاری psn

خرید گیفت کارت 40 دلاری psn به شما کمک می‌کند تا اکانت پلی استیشن نتورک خود را به مبلغ 40 دلار شارژ کنید و بتوانید محصولات 40 دلاری psn را خریداری کنید، برای خرید گیفت کارت 40 دلاری psn می‌توانید از طریق فرمی که در بالای صفحه وجود دارد اقدام کنید.

خرید گیفت کارت 50 دلاری psn

خرید گیفت کارت 50 دلاری psn به شما کمک می‌کند تا اکانت پلی استیشن نتورک خود را به مبلغ 50 دلار شارژ کنید و بتوانید محصولات 50 دلاری psn را خریداری کنید، برای خرید گیفت کارت 50 دلاری psn می‌توانید از طریق فرمی که در بالای صفحه وجود دارد اقدام کنید.

خرید گیفت کارت 60 دلاری psn

خرید گیفت کارت 60 دلاری psn به شما کمک می‌کند تا اکانت پلی استیشن نتورک خود را به مبلغ 60 دلار شارژ کنید و بتوانید محصولات 60 دلاری psn را خریداری کنید، برای خرید گیفت کارت 60 دلاری psn می‌توانید از طریق فرمی که در بالای صفحه وجود دارد اقدام کنید.

خرید گیفت کارت 75 دلاری psn

خرید گیفت کارت 75 دلاری psn به شما کمک می‌کند تا اکانت پلی استیشن نتورک خود را به مبلغ 75 دلار شارژ کنید و بتوانید محصولات 75 دلاری psn را خریداری کنید، برای خرید گیفت کارت 75 دلاری psn می‌توانید از طریق فرمی که در بالای صفحه وجود دارد اقدام کنید.

خرید گیفت کارت 100 دلاری psn

خرید گیفت کارت 100 دلاری psn به شما کمک می‌کند تا اکانت پلی استیشن نتورک خود را به مبلغ 100 دلار شارژ کنید و بتوانید محصولات 100 دلاری psn را خریداری کنید، برای خرید گیفت کارت 100 دلاری psn می‌توانید از طریق فرمی که در بالای صفحه وجود دارد اقدام کنید.

خرید آنلاین گیفت کارت psn

خرید آنلاین گیفت کارت psn همواره یکی از دغدغه‌های پلی استیشن بازان بوده و هست چرا که خرید آنلاین گیفت کارت playstation network دردسر‌های خرید حضوری را ندارد و کاربر می‌تواند تنها در چند دقیقه گیفت کارت psn مورد نظر خود را خریداری کند.

خرید گیفت کارت psn با تحویل آنی

دیگر نگران زمان تحویل گیفت کارت پس از خرید نباشید وبسایت گنوپلی گیفت کارت psn خریداری شده شما را بصورت آنی و نهایتا پس از 4 ساعت کاری برای شما ارسال می‌کند.

ساخت اکانت psn

آموزش ساخت اکانت psn در ps4

 

صفحه گیفت کارت psn در وبسایت playstation

نظرات کاربران
ثبت نظر