۰ سبد خرید
جمع کل : ۰ تومان
  • قابلیت پرداخت در محل
  • قابلیت پرداخت آنلاین
  • ۷ روز ضمانت بازگشت
  • پشتیبانی ۲۴​/۷
  • ضمانت اصل بودن کالا
  • امکان تحویل اکسپرس

درباره بازی Mortal Kombat 11

Mortal Kombat 11 یک بازی ویدئویی در سبک مبارزه‌ای است که اگر به این دست بازی‌های ویدئویی علاقه مند باشید حتما تا بحال حداقل یکی از عنوان‌های Mortal Kombat را بازی کرده‌اید.

مورتال کمبت 11 آخرین نسخه این سری بازی‌ها است که توسط NetherRealm Studios توسعه یافته و توسط کمپانی Warner Bros منتشر خواهد شد.

نسخه جدید Mortal Kombat از نظر جذابیت بصری و گرافیکی یک سرو گردن از سایر بازی‌های حال حاظر دنیای بازی‌های ویدئویی بالاتر است.

البته که کلا بازی Mortal Kombat از خشن ترین عناوین بازی‌‍‌های سبک مبارزه‌ای است و برای هر رده سنی مناسب نیست چرا که صحنه‌های خشونت آمیز در این بازی به وفور دیده می‌شود، پس اگر دیدید که در نسخه 11 مورتال کمبت پوست شخصیت بازی از تنش جدا می‌شود اصلا تعجب نکنید چرا که از زمان دیرین این عنوان به خشن بودن معروف بوده است.

تصاویر بازی Mortal Kombat 11

داستان بازی Mortal Kombat 11

بخش داستانی نیز از چند نسخه قبل Mortal Kombat در این بازی نقش مهمی را به خود اختصاص داده است، در نسخه Mortal Kombat 11 نیز بخش داستانی نقش مهمی را ایفا می‌کند.

تریلر بخش داستانی بازی Mortal Kombat 11

تریلر بازی Mortal Kombat 11

تاریخ انتشار بازی Mortal Kombat 11

طبق گفته شرکت وانر بروز نسخه 11 بازی مرتال کمبت در تاریخ ۲۳ آوریل ۲۰۱۹ برای پلتفرم‌های Steam، Play Station 4، Xbox One، Nintendo Switch منتشر خواهد شد.

نسخه‌های مختلف بازی Mortal Kombat 11

بازی Mortal Kombat 11 در نسخه‌های Standard Edition و Premium Edition منتشر خواهد شد.

نظرات کاربران
ثبت نظر