فیفا 19 ؛ هیجان غیرقابل وصف بازی فوتبال و لیگ قهرمانان

این روزها همه در انتظار انتشار نسخه اصلی فیفا 19 هستند، در حالی که تنها چند روز دیگر تا انتشار بازی (28 سپتامبر- 6 مهر) باقی مانده، از الان صف پیش خرید این بازی محبوب از کمپانی EA Games تشکیل شده البته در حال حاضر نسخه Fifa 19: Champions Edition روانه بازار شده و علاقه مندان به این بازی میتوانند با خرید این محصول زودتر از سایرین به لذت استفاده از این بازی برسند.

تیم تحریریه گنو پلی تصمیم گرفته تا بخشی از امکانات جدید فیفا 19 را به علاقه مندان معرفی کنند.

موسسین فیفا همیشه براساس دو چیز این بازی را پیش بردند: اولی ایجاد هیجان، و دومی اصالت بی مانند. فیفا 19 حتی یک قدم هم فراتر از این دو رفته است، در متن زیر نگاهی گذرا به امکانات و قابلیت های جدید این بازی پر طرفدار داریم:

  1. لیگ قهرمانان اروپا:

بله درسته، لیگ قهرمانان اروپا به سری جدید بازی فیفا بازگشت، این قابلیت به شما این اجازه را میدهد تا با هر تیمی که در این لیگ هستش در این تورنمنت بی نظیر شرکت کنید.

  1. بخش داستانی(The journey champions):

الکس هانتر(شخصیت اصلی این داستان) این بار برای آخرین قسمت این داستان سه گانه وارد لیگ قهرمانان می شود و یک فینال دراماتیک برای این جوان انگلیسی رقم خواهد خورد.

  1. قابلیت (Timed Finishing):

این قابلیت به شما اجازه چگونگی کنترل شوت خود زمانی که برای گل زدن تلاش می کنید را می دهد، با دوبار زدن بر روی دکمه شوت این گزینه فعال می شود.

  1. تاکتیک های متغییر:

اگر شما شخصی هستید که هوش بالایی برای ایجاد تاکتیک دارید، قطعا این قابلیت برای شما جذاب خواهد بود گرچه کمپانی EA Games اطلاعات کمی درباره این قابلیت افشا کرده ولی ما میدانیم این قابلیت به شما اجازه ی رسیدن به چند تاکتیک متنوع و تلفیق کردن آنها با هم را می دهد.

  1. پوزیشن جدید دفاعی:

این قابلیت به شما این اجازه را می دهد تا هافبک وسط شما کناره و مرکز زمین را پوشش دهد.

  1. گزارشگران جدید:

علاوه بر دو صدای همیشگی و آشنای گزارشگری فیفا به نام های "مارتین تایلر" و "آلن اسمیت"، این بار "درک رای" و "لی دیکسون" هم به گزارشگران لیگ قهرمانان اضافه شده اند.

قطعاً امکانات گرافیکی و شبیه سازی آناتومی بدن بازیکنان هم بسیار پیشرفت کرده تا هرچه بیشتر حس طبیعی بودن بازی را به مخاطب القا کند.

اگر شما هم از طرفداران این بازی بی نظیر هستید همین حالا اینجا را کلیک کنید و با خرید فیفا 19 لذت بیش از پیش بازی فوتبال را تجربه کنید.