ورود به سایت ثبت نام در سایتpop
۰ سبد خرید
جمع کل : ۰ تومان
پیشنهاد های شگفت انگیز

Ultimate Team یکی از بخش‌های اصلی نسخه‌های اخیر بازی FIFA است که در نسخه FIFA 19 نیز با قدرت به کار خود ادامه می‌دهد، در این پست از آکادمی بازیجوی سعی کردیم مقدمه کوتاهی بر نحوه بازی کردن آلتیمیت تیم بازی FIFA 19 را آموزش دهیم.

خرید بازی FIFA 20 برای PS4

آلتیمیت تیم چیست ؟

Ultimate Team یا آلتیمیت تیم در واقع یک Mode بازی FIFA است که در آن به شما این اجازه را می‌دهد که تیم رویایی خود را با آن بازیکنانی که به آنها علاقه مند هستید بسازید، البته این طور نیست که از ابتدای کارهر بازیکنی را که مایل باشید به آسانی به خدمت بگیرید و برای بدست آوردن برخی از بازیکنان باید مدت‌ها تلاش کنید.

آلتیمیت تیم فقط  بصورت آنلاین امکان بازی دارد و بدون دسترسی به اینترنت نمی‌توانید وارد بخش Ultimate Team بازی FIFA 19 شوید، بازی‌ها در آلتیمیت تیم به صورت PVP صورت می‌گیرد یعنی در بازی‌ها یک شخص دیگر در مقابل شما قرار می‌گیرد با تیم رویایی خودش که البته در Matchmaking بازی تیم‌های هم سطح در مقابل هم قرار می‌گیرند.

در آلتیمیت تیم بازیکنان به شکل کارت‌های بازی هستند و به این صورت نیست که به طور مثال شما فقط کارت Lionel Messi را داشته باشید و چندین کارت از هر بازیکن در بازی وجود دارد که البته Overal های آنها با هم متفاوت است.

در ویدئو زیر سعی کردیم به طور خلاصه این مد بازی FIFA 19  را به شما عزیزان آموزش بدهیم.

 

سایر آموزش‌های بازی FIFA 19

 

نظرات کاربران
ثبت نظر