ورود به سایت ثبت نام در سایت
۰ سبد خرید
هزینه حمل و نقل : ۱۵,۰۰۰ تومان
جمع کل : ۰ تومان

برای خرید کنسول و لوازم جانبی کنسول بازی، می توانید از گنوپلی کمک بگیرید. ما در وبسایت گنوپلی تلاش کردیم تا کنسول بازی ارزان و با کیفیت را به مشتریان عزیز عرضه کنیم. قیمت کنسول و لوازم جانبی آن نیز با در نظر گرفتن بازار ارز و نواسنات آن، در ارزان ترین سطح خود ارزش گذاری شده است. در چند ماه اخیر به دلیل مشکلات اقتصادی و افزایش قیمت کنسول های خانگی، خرید کنسول کاهش پیدا کرده است اما ما به مشتریان عزیز این اطمینان را میدهیم که قیمت کنسول بازی در سایت ما نسبت به سایرین مقرون به صرفه است. پس اگر قصد خرید کنسول بازی دارید، یه چرخ در گنو پلی بزنید.

خرید کنسول بازی کارکرده

نکته ای که در خرید کنسول بازی کارکرده باید به آن توجه کنید، اطمینان از سلامت فنی دستگاه است. در صورت سلامتی فنی کنسول، خرید کنسول برای مشتری بسیار مقرون به صرفه است. در این زمینه نیز می توانید از گنوپلی کمک بگیرید و خرید کنسول بازی کارکرده را از ما بخواهید. کنسول های بازی کارکرده قبل از فروش به مشتریان، توسط کارشناسان ما ارزیابی شده و سلامت فنی دستگاه، تضمین می شود.

خرید آنلاین کنسول بازی

برای خرید آنلاین کنسول بازی همانطور که پیش تر اشاره شد، کافیست که به قسمت کنسول و لوازم جانبی در سایت گنو پلی بروید و خرید کنسول را ثبت کنید.