دسته‌بندی نشده

بازی هیتمن ۳ (Hitman 3) به صدر جدول فروش هفتگی انگلستان رسید

بازی Hitman 3 موفق شد خیلی زود به صدر جدول فروش هفتگی انگلستان صعود کند و نسبت به نسخه  قبلی ۱۷ درصد فروش بیشتر در هفته اول را تجربه کند.

نسخه سوم بازی هیتمن «Hitman 3» که توسط استودیو IO Interactive تولید شده است، بهترین عملکرد را روی کنسول پلی استیشن ۵ داشت و  ۴۹ درصد از فروش کلی این بازی مربوط به نسخه PS5 است. حدود ۲۷ درصد از فروش هیتمن ۳ مربوط به نسخه ایکس باکس‌ها بوده ومابقی متعلق به PS4 است.

البته این آمار مربوط به فروش نسخه فیزیکی Hitman 3 است و آمار مربوط به نسخه دیجیتالی می‌تواند متفاوت باشد.

همچنین بازی انیمال کراسینگ Animal Crossing: New Horizons که هفته پیش به صدر بازگشته بود، این هفته به رتبه دوم رده بندی سقوط کرد. جالب است که بین دو این بازی تنها ۸۰۰ واحد فروش اختلاف وجود داشت.

همچنین در هفته گذشته فورش بیشتر کنسول پلی استیشن ۵ در انگلستان روی فروش تعدادی از بازی‌ها تاثیر گذار بوده است. فروش Spider-Man: Miles Morales با رشد ۱۶۱ درصدی همراه بوده و از رتبه ۱۲ به ۴ صعود کرد. فروش Demon’s Souls حدود ۲۹۱ درصد رشد داشته و این بازی توانست به جایگاه ۲۷ام بازگردد. به صورت کلی فروش بازی‌های پلی استیشن ۵ در هفته گذشته ۳۲۴ درصد افزایش یافته است.

این مطلب راهم مطالعه کنید: بررسی بازی دیمونز سولز Demon’s Souls

جدول فروش هفتگی انگلستان

  1. Hitman 3
  2. Animal Crossing: New Horizons
  3. Mario Kart 8: Deluxe
  4. Spider-Man: Miles Morales
  5. Call of Duty: Black Ops Cold War
  6. Grand Theft Auto 5
  7. Ring Fit Adventure
  8. Just Dance 2021
  9. Minecraft (نسخه نینتندو سوییچ)
  10. FIFA 21

فروشگاه گنوپلی شرایط ویژه‌ای برای خرید بازی‌های کاکرده PS4 و بازی‌های کارکرده ایکس باکس وان یا بازی‌های پک به صورت قسطی فراهم کرده است، اگر قصد خرید بازی مورد علاقه خود را دارید به کمک گنوپلی می‌توانید آن را ارزان‌تر از همیشه خریداری کنید. همچنین اگر یک بازی را به پایان رسانده‌اید می‌توانید آن را از طریق گنوپلی بفروشید! چی از این بهتر؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *