دسته‌بندی نشده

معرفی بازی های پلی استیشن پلاس در PS5

شاید شما هم این وسال برایتان پیش آمده که چه بازی هایی در PS Plus Collection در PS5 وجود دارد؟ سونی اعلام کرده است که مجموعه PlayStation Plus Collection، مزیت جدید اعضای PS Plus در PS5 است. این بدان معنی است که دارندگان PS5 می توانند بدون پرداخت هزینه اضافی، عناوین PS4 را بارگیری و بازی کنند. اما کدام بازی ها در پلاس کالکشن وجود دارد؟ در مقاله معرفی بازی های پلی استیشن پلاس در PS5 ، ما قصد داریم تمام بازی های موجود را معرفی کنیم.

آیا می خواهید در مورد PS Plus در PS5 بیشتر بدانید؟ این راهنما را بخوانید: PS Plus چیست و چرا باید اشتراک پلی استیشن پلاس بخریم؟

بازی های پلاس کالکشن در PS5

در زیر لیستی از هر بازی PS4 موجود در مجموعه PS Plus در PS5 آورده شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آنها، روی هر عنوان بازی زیر کلیک کنید. این صفحه را دوباره بررسی کنید، زیرا وقتی عناوین جدیدی به مجموعه PS Plus اضافه می شوند، این راهنما را به روز می کنیم.

آیا مجموعه PS Plus در PS4 موجود است؟

خیر، مجموعه پلی استیشن پلاس فقط امتیاز PS5 برای عضویت است. این یک امتیاز اضافی برای اعضای PS Plus با PS5 است و در کنار تمام مزایای معمول خواهد بود.

آیا برای مجموعه PS Plus باید هزینه اضافی پرداخت کنید؟

برای دسترسی به مجموعه PS Plus نیازی به پرداخت هزینه اضافی نیست. این بخشی از اشتراک PlayStation Plus شما در PS5 خواهد بود، اما هزینه اشتراک ۱ ماهه، ۳ ماهه و ۱ ساله متغیر است. برای اولین بار هم می توانید از 2 هفته اشتراک رایگان بهره ببرید. 

این لیست بازی های موجود در مجموعه PS Plus تا به امروز است. آیا از این سرویس در PS5 استفاده خواهید کرد؟ در قسمت نظرات زیر به ما بگویید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *